Dnes je utorok, 13.apríl 2021, meniny má: Aleš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tento muž ti nikdy nebude oporou

február 11, 2021 - 11:30
Jedným z našich prianí je nájsť k sebe človeka, s ktorým si v budúcnosti založíme rodinu. Odhliadnuc od všetkých zbytočností by však mal spĺňať isté kritériá.
Foto: 
shutterstock.com

Čo vlastne od muža vyžaduješ? Nebavíme sa o povrchných podmienkach, kde je zahrnutý vymakaný sixpack, správny zostrih a výraz modela. I keď by to bol istotne pekný bonus. Máme na mysli skôr mentálnu stránku. My sa teraz pozrieme na to, aký typ muža ti nikdy nebude oporou.

1. Pritakávač
Ženy síce nepochybne ocenia, keď jej dá muž za pravdu, no aby jej pritakával na každom jednom kroku, to už je príliš. Potrebuješ pri sebe chlapa, ktorý si povie svoj názor bez ohľadu na to, čo si kto myslí. Samozrejme s mierou a vo všetkej slušnosti.

2. Nepozná svoju hodnotu
Nepozná vlastnú hodnotu, v podstate si ju ani neuvedomuje. Práve z toho dôvodu mu ľudia tancujú po hlave, komandujú ho a on im to pokojne dovolí.

552.jpg

Foto: 
shutterstock.com

3. Miesto toho, aby sa obhájil, poďakuje
Uznávam, že v prípade žien občas dochádza k prílišnej dramatizácii, zvyšovaniu hlasu a podobným prehreškom, ale aby sa ti chlap pozrel do tváre a miesto svojej obhajoby utrúsil „ďakujem“ s úplne vážnym výrazom a ešte serióznejším úmyslom je už trochu na hlavu. Ako sa má v budúcnosti zastať svojej ženy, keď nie je schopný obrániť ani samého seba?

4. Prerastené dieťa
Bod, pri ktorom máš chuť preraziť si čelo vlastnou dlaňou a vykonať tak legendárny face palm. Čo z toho, že pri pohľade naňho padáš do kolien z toľkej mužnosti, keď je iba na oko. Perfektná ilúzia končí vo chvíli, čo otvorí ústa a vypustí prvé slová. Prakticky máš dočinenia s niekým, komu maminka ešte stále nosí každé ráno do postele kakavko s mliečkom. Pozor, nie že ho naštveš, ešte po tebe náhodou šmarí svojho obľúbeného plyšáka.

- - Inzercia - -