Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je utorok, 13.apríl 2021, meniny má: Aleš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

UKONČENÉ! SÚŤAŽ: Spoznaj nezameniteľnú chuť Troch stromov

február 01, 2021 - 12:51
Ak patríte medzi milovníkov lokálnych chutí, určite by ste mali vyskúšať novú radu Tri stromy ktorú na náš trh prináša Stock Slovensko. Chuť pravého páleného destilátu s prísne stráženým procesom výroby poteší aj tých najnáročnejších konzumentov.
Foto: 
STOCK Slovensko

Medzi najpopulárnejšie destiláty u slovenských zákazníkov patrí dlhé roky slivovica, hruškovica a marhuľovica. Základom dobrej chuti je starostlivo vyberané ovocie, ktoré ostáva čerstvé a nepoškodené až do samotného výrobného procesu.

Ako vznikli Tri stromy?

Myšlienka produktového radu Tri stromy vychádza zo starej legendy o troch stromoch. Tie pôvodne stáli relatívne ďaleko od seba, no všetky tri naberali na sile a košateli, až sa ich konáre začali prepletať a vznikol jeden veľký živý organizmus. Toto spojenie dalo ovociu z týchto stromov výraznú chuť, ktorá je typická pre produkty Tri stromy, ako aj pre prémiový rad Zlaté Tri stromy. Z tejto skutočnosti vychádza aj samotný názov novej rady Tri stromy.

Prémiový rad pre fajnšmekrov

Základný rad tvoria 42 % destiláty pálené z čistého ovocia, bez prímesí, pridaného cukru či liehu. Všetky majú aj certifikát Kosher, čo potvrdzuje ich vysokú kvalitu. Tradičná poctivá výroba v kombinácii s náročnými technologickými testami, zdroj ovocia a samozrejme aj chuť, to všetko presvedčilo rabinát, aby destilátom Tri stromy udelil tento certifikát.  

Komu sa aj 42 % máli, má možnosť siahnuť po prémiovom rade - Zlaté Tri stromy. V ponuke je slivovica a hruškovica, obe vo výslednej 52 % podobe, pričom destilát je 3x destilovaný. Zlaté Tri stromy Hruškovica je vyrábaná výlučne z odrody hrušiek Williams pre ešte výraznejšiu vôňu a jemný doznievajúci tón hruškovej chuti. Aj pri výrobe slivovice z prémiového radu sa využíva len to najkvalitnejšie ovocie, čoho výsledkom je zaujímavá chuť, ktorá poteší každého.

Výhercovia:

Jozef Ondrovič, Bratislava

Petra Nevoľná, Trenčín

Jozef Maxian, Piešťany

- - Inzercia - -