Dnes je utorok, 13.apríl 2021, meniny má: Aleš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Dočasný detox od vzťahov ti prospeje

január 31, 2021 - 20:15
Určite poznáš nejakú ženu, ktorá bolesť z rozchodu rieši prostredníctvom nového vzťahu. Dokonca sama uznáva, že nedokáže byť sama.
Foto: 
pexels.com

Ak existuje náhodou niečo horšie než skákanie zo vzťahu do vzťahu, tak ostávanie v toxickom partnerstve, pričom si si plne vedomá toho nezdravého vplyvu, ktorý na teba pôsobí. Každý jeden deň bojuješ sama so sebou, pretože ti na ňom vadí snáď všetko. Od korienkov vlasov cez zlozvyky až po prihlúple nálady. Nehovoriac o chvíli, kedy sa náhodou nahlas nadýchne. Prečo teda naďalej pokračuješ a samú seba trýzniš pobytom po boku človeka, čo ťa irituje?

Podobné prototypy ľudí sú buď vydesení alebo leniví začínať odznovu. Ani sa nepokúšajú to skrývať. Minimálne časť z nich. Povedia ti to nahlas a bez okolkov. „Nechce sa mi znovu začínať od nuly. Je to únavné a tak či tak zisťuješ, že to nie je ten pravý. ZAS!“

514.jpg

Foto: 
pexels.com

Rozmýšľala si však niekedy nad tým, dať si od vzťahov pokoj? Ver mi, prospeje ti to. Rovnaký kolobeh, zabehnutý cyklus, ktorý s tebou neľútostne máta dennodenne musí dôjsť do konca. Inak sa v ňom stratíš a cesta von zanikne spolu s tvojou nádejou.

No a čo, že budeš sama. Zrúti sa svet? O tom silno pochybujem. Áno, rozhodne vo svojom vzťahu dokážeš nájsť záblesky príjemných okamihov, no oproti tým zlým trvali koľko? 3 minúty? Hádam som to aj prestrelila. Vôbec nie si nútená robiť to, čo sama nechceš. Tobôž nie v tejto modernej dobe, kde si rozptýlenie nájdeš na každom rohu (nemám na mysli ďalších chlapov).

Uvidíš ako sa postupne budeš cítiť. Garantujem ti, že horšie od tvojho momentálneho stavu to určite nebude. Po všetkom čím si si prešla a s kým si zdieľala život, tento selftime bude predstavovať vytúženú dovolenku. Daj si šancu mať sa lepšie.

- - Inzercia - -