Dnes je pondelok, 19.apríl 2021, meniny má: Jela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Rupert Grint zverejnil svoju historicky prvú fotografiu na Intagrame

november 17, 2020 - 21:15
Každý vášnivý fanúšik Harryho Pottera už iste tuší o kom je reč. Rupert Grint alias Ron Weasley si založil instagramový účet!
Foto: 
independent.co.uk

Britský herec sa odjakživa dištancoval od sociálnych sietí. Aj napriek jeho vtedajšej sláve nemal potrebu spájať sa so svetom podobným spôsobom. Od premiéry poslednej časti Harryho Pottera akosi zmizol a chvíľami to vyzeralo, že herectvo zavesí na klinec.

Samotný Rupert o tom dokonca premýšľal a zvažoval možnosť ukončenia hereckej kariéry. Pre portál CinemaBlend sa vyjadril, že počas natáčania žili vo veľmi intenzívnej bubline. Herectvo podľa jeho slov nebolo niečo, po čom by dychtivo túžil. Na druhú stranu si ho zamiloval práve počas nakrúcania čarodejníckej ságy. Avšak popritom si častokrát kládol otázku, či je zábavný priemysel skutočne to, čo chce robiť celý život.

V prípade sociálnych sietí bol dôvod podobný. Odmalička pracoval, zatiaľ čo sa jeho rovesníci vonku hrali a užívali si detstvo. Grint sa častokrát vyjadroval, ako by chcel vyskúšať obyčajný život. „Je to skoro ako mať rozdvojenú osobnosť. Niekedy môže byť dosť dehumanizujúce, keď vás ľudia fotia počas toho, ako ste vonku. Je to zvláštna existencia. Ale to je môj život. Na to, aký bol predtým si naozaj neviem spomenúť. Stane sa to normálnym a prispôsobíte sa,“ povedal pre CinemaBlend.

Pred pár dňami sa však rozhodol pridať sa do instagramovej komunity. Hneď prvá fotografia, ktorú zverejnil bola s jeho malou dcérkou Wednesday G. Grint.

- - Inzercia - -