Dnes je pondelok, 19.apríl 2021, meniny má: Jela
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Už dnes Hviezdne tajomstvá so špeciálnym hosťom!

november 14, 2019 - 13:41
Dnešnú epizódu Hviezdnych tajomstiev strávime po boku niekoho, kto má v našich srdciach už dlhé roky svoje čestné miesto. Ba čo viac, dnes dokonca oslavuje narodeniny!
Foto: 
Michal Motúz

František Kovár. To je meno, ktoré fanúšikom kinematografie a divadla netreba predstavovať. Do nášho kresla zasadol umelec, ktorého milujú všetky vekové generácie. Niet divu. Jeho herecké skúsenosti, charizma, názory, vyžarujúci pokoj a pokora sú presne tým, prečo ho už roky obdivujeme. Pri príležitosti jeho narodenín máte dokonca šancu mať „kúsok z neho“ aj u vás doma. Jednoducho nám pošlite gratuláciu k jeho sviatku a tú najoriginálnejší vyhodnotí priamo František Kovár. Pridá i malý darček.

Hviezdne tajomstvá s Františkom Kovárom

Autor: 
Michal Motúz

František Kovár

Člen činohry SND , ktorý vošiel do povedomia niekoľkých generácií televíznych divákov, ako aj desiatkami divadelných postáv, ktoré stvárnil na doskách našich popredných scén. On sám rád spomína na nezabudnuteľné televízne pondelky, ale oceňuje aj prínos súčasnej umeleckej scény. Narodil sa a vyrastal na niekdajšej Mýtnej ulici, ktorej s obľubou hovorieva „ Umelecký kotol“. Na jednom dvore sa tam zišla celá jedna generácia poznačená múzami. Bratislave ostal verný po celý svoj život a hoci rád spomína na jej niekdajšiu podobu, rád sleduje aj jej novú tvár.

 

imgl6470.jpg

František Kovár
Foto: 
Ramon Leško

Gratulácie

Redakcia Slovenka:

Meastrovi Kovárovi Slovenka praje ešte veľa krásnych divadelných postáv a charakterov, vela síl, zdravia a vitality na ich stvárnenie a ešte viac radostných dní plných úsmevu a pohody prežitých s jeho krásnou veľkou rodinou. 

Daniela s rodinou:

Vážený pán herec, Kovár František...posielam vám zo srdca , 1000 kytičiek...k tomu ešte veľa zdravia, nech vám slúži, za váš ľudský a herecký talent sa vám klaniam. A to nie je všetko, tešte nás ešte veľa rokov, milý pán oslávenec Ferko. Robíte česť nielen pre svoju rodinu, vidieť, že mate radi Slovensko, svoju domovinu, hrdi sme na vás nielen u nás doma, tak nech vám na stole torta vonia...

Veronika:

P. Kovárovi prajem k jeho narodeninám Všetko len to najlepšie veľa zdravia, šťastia, lásky a hlavne aby sa dožil 100-ky. A prajem aj krásne blížiace sa sviatky :-) Pozdravujem z Krupiny :-)

Miriam:

Pán Kovár je pre mňa stelesnením ľudskosti, pokory a profesionality. Patrí do kategórie hercov, ktorí si všetku slávu, úspech, uznanie i ocenenia získali právom. K jeho krásnym narodeninám mu prajem len to najlepšie, no hlavne zdravie. 

Daniela:

František Kovár je pre mňa PÁN HEREC. Kým mi to zdravie dovolilo, nechýbala som na väčšine jeho predstavení. Bravúrne sa zhostil každej úlohy, ktorú stvárnil a ja dúfam, že na javisku bude stáť ešte minimálne 20 rokov. Je úžasný a dúfam, že narodeniny pri rozjímaní nad svojím bohatým životom krásne oslávil. 

Vaša obdivovateľka Ľudmila:

Pán Kovár je človek so srdcom na pravom mieste. Pre mňa je slovenskou hereckou legendou, a aj preto som prijala Vašu výzvu zablahoželať mu k sviatku s veľkou radosťou. Pán Kovár, prajem Vám hlavne lásku, šťastie, zdravie a pokoja, pretože za Vaše roky plné práce, hrania a pestrého života si ho určite zaslúžite.

- - Inzercia - -