Dnes je sobota, 15.máj 2021, meniny má: Žofia, Sofia
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Chrumkavé hranolčeky McCain sledujú najnovšie kulinárske trendy

november 13, 2019 - 16:30
Kto by ich nemiloval? Chrumkavé, voňavé, zlatožlté hranolčeky s vynikajúcou zemiakovou chuťou. Reč je o hranolčekoch McCain, ktoré ako prvé priniesli na slovenský trh mrazené hranolčeky do rúry. A odteraz môžete vyskúšať niečo nové!
Foto: 

Dve chrumkavé novinky McCain vytvorené podľa najnovších kulinárskych trendov: široké hranolčeky Steakhouse Frites a hranolčeky s chrumkavou šupkou Bistro Style! Pre tú najlepšiu chuť a výnimočný zážitok na tanieri. Viac na www.mccain.sk.

Hranolčeky pre každú príležitosť

Vedeli ste, že spoločnosť McCain bola založená a je stále riadená rodinou McCainovcov? Z kanadského mesta Florenceville sa hranolčeky rozšírili do celého sveta a nie je tajomstvom, že každý tretí hranolček skonzumovaný vo svete je práve McCain hranolček. A práve kvôli skvelej chuti a prvotriednej kvalite získali McCain hranolčeky pečať a diplom Zdravo a chutne a päť ocenení Slovak Superbrands. McCain má prichystané hranolčeky, mrazené zemiakové produkty a pochúťky pre každého a na všetky príležitosti. Stačí si len vybrať a ochutnať.

Steakhouse Frites chutia najlepšie s dobrými priateľmi

Priatelia, pohoda, k tomu chutné jedlo a zážitky na celý život. Súčasným trendom sú nové kulinárske pôžitkárske objavy a mnohí z nás skúšajú s priateľmi spoločné kuchtenie a chutnanie nových jedál. Čo tak niečo nové zo sveta hranolčekov? Pripravte si s priateľmi ochutnávku nových Steakhouse Frites od McCain! Široké steakové hranolčeky sú lahôdka – extra chrumkavé na povrchu a plné skvelej zemiakovej chuti vo vnútri. K tomu výborné dipy a omáčky a nový chutný zážitok je na svete: len tak jesť prstami, tráviť spolu čas a užívať si skvelé chvíle. Steakhouse Frites od McCain sú naladené na vašu vlnu a určite zapadnú do partie medzi vašich priateľov!

Príprava: Hranolčeky Steakhouse Frites iba vysypte rovnomerne na plech a bez pridania oleja pečte v rúre 20 minút podľa návodu na obale.

Steakhouse Frites od McCain: 1,99 € / 650g

 

Výnimočné hranolčeky Bistro Style

Pre všetkých, ktorí majú radi jedinečné zážitky a radi prekvapujú seba alebo druhých, pripravila značka McCain hranolčeky Bistro Style s plnou zemiakovou chuťou a extra chrumkavou šupkou. Nezáleží na tom, či chcete odmeniť seba alebo svojich blízkych, hranolčeky Bistro Style inšpirované najnovšími kulinárskymi trendmi vyčarujú tú správnu a výnimočnú chvíľu, pri ktorej si prídu na svoje chuťového poháriky každého pôžitkára. Hranolčeky Bistro Style od McCain sú chrumkavým zážitkom, ktorý premení aj všedný okamih na jedinečný.

Príprava: Hranolčeky Bistro Style stačí vysypať na plech a bez pridania oleja piecť v rúre 20 minút podľa návodu na obale.

Bistro Style od McCain: 1,99 € / 650g

Viac informácií o spoločnosti McCain nájdete na www.mccain.sk.

O spoločnosti McCain:

Rodinný podnik McCain Foods Ltd bol založený v roku 1956 v meste Florenceville/N.B. Tým začala svoju cestu okolo sveta skvelá myšlienka, ktorá už čoskoro nadchla ľudí všetkých vekových kategórií: mrazené hranolčeky pripravované v rúre na pečenie! Dnes má spoločnosť McCain viac ako 20 000 kvalifikovaných zamestnancov v 160 krajinách. Popri už všeobecne známych a obľúbených zemiakových výrobkoch sa dostali do ponuky aj výrobky pre rýchle občerstvenie a rôzne predjedlá. Od roku 1996 sú produkty McCain súčasťou aj slovenských domácností. Spoločnosť zásobuje kvalitnými zemiakovými výrobkami konečných spotrebiteľov a obchodných partnerov v gastronómii.

- - Inzercia - -