Dnes je pondelok, 08.marec 2021, meniny má: Alan, Alana
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Magický 21. január

január 21, 2021 - 11:33
Viacerí z nás veríme na symboliku, horoskopy, želania či hviezdy. Máme dojem, že ak v tom konkrétnom okamihu vyriekneme svoje priania, splnia sa. Čím je práve dnešok špeciálny?
Foto: 
unsplash.com

Čísla už vo všeobecnosti znamenali určité symboly, viažuce sa na špecifické udalosti. Napríklad v rozprávkach poznáme opakujúce sa číslo 7 alebo 3 (za siedmymi horami, sedem trpaslíkov a podobne). Fantastické príbehy zo super naturálnej ríše však nie sú jediným priestorom, kde sa deje „mágia“.

Numerológia má zastúpenie aj vo svete náboženstva. Konkrétne príklady dokážeme nájsť aj v samotnej Biblii. Pre tých menej racionálnych, čo nepotrebujú k viere dôkazy alebo hmotné, viditeľné a priame fakty, môže dnešný dátum priniesť šťastie.

474.jpg

Foto: 
unsplash.com

21. deň 21. roku v 21. storočí. Takéto symbolické dátumy prídu raz za čas a možno práve to je dôvodom, prečo v nich hľadáme formy šťastia. Za normálnych okolností sa spoliehame na štvorlístky či stieracie žreby. Nádej je v súčasnej situácii jednou z najhodnotnejších komodít. Predsa len sa vraví, že umiera posledná.

Skúste dnes venovať aspoň jednu myšlienku vašim prianiam, je totiž šanca, že vám tento magický dátum prinesie nečakané dobré správy alebo sa vám podarí niečo, o čo sa už dlhšiu dobu pokúšate.

- - Inzercia - -